FREZOWANIE

Dysponujemy ploterem laserowym o powierzchni roboczej 120 cm x 80 cm. Obecnie jest to jeden z największych modeli dostępnych na Polskim rynku. Posiada on zarówno funkcję cięcia (wycinania) jak i możliwość grawerowania.

1.GRAFIKA I LITERY Z TWORZYW SZTUCZNYCH - literki z pleksi, szablony do malowania
Polecamy wycinane z niezwykłą precyzją, bo poprzez wiązkę lasera elementy grafiki, litery, logotypy z drewna, plastiku, pleksi, skóry, kartonów, gumy.
Zastosowanie wyciętych elementów: do bezpośredniego przyklejenia na ścianę (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku), tablice, kasetony, ekspozycje handlowe, stoiska targowe. Stanowią także eleganckie wykończenie liter styrodurowych - lica wykonane z PMMA (plexi), podnoszą ich trwałość i efektowność.

2.GRAWEROWANIE LASEROWE - tabliczki, zaproszenia, dyplomy;
Grawerujemy ploterem laserowym w następujących materiałach: drewno, plastik, szkło, ceramika, bambus, tkaniny, skóra, marmur, karton, papier, kompozyty, korek, skały, itd.
Dodatkowym atutem naszego plotera laserowego jest tzw. stół przelotowy który umożliwia obróbkę materiałów o nieskończonej długości i szerokości 120 cm. Możemy wykonać płaskorzeźbę wykorzystując do tego celu fotografię, wycinać i grawerować dowolne elementy geometryczne itp.


CENNIK

Cięcie laserem - dotyczy agencji reklamowych i firm o profilu reklamowym

1. Ustawienie maszyny (każdorazowo jeśli zmienia się rodzaj i grubość materiału) - 30 zł netto;

2. Cięcie laserem materiałów o grubości do 3 mm - 3,00 zł netto/mb cięcia + cena materiału;

3. Cięcie laserem materiałów o grubości od od 4 mm do 6 mm - 6 zł netto/mb cięcia + cena materiału;


4. Cięcie laserem materiałów o grubości od 7mm do 10 mm - 10 zł netto/mb cięcia + cena materiału;

UWAGA!! Minimalna wartość zamówienia 50 zł netto;


Grawerowanie - kalkulacja na telefon.